سوال

چه مجموعه هایی ثبت کنیم؟

اگر شما مدیر یکی از مجموعه های مرتبط با غذا هستید می توانید مجموعه خود را در کجاخوبه ثبت کنید

مزایا

مزایای ثبت مجموعه:

با ثبت مجموعه خود در کجاخوبه، کاربران زیادی صفحه شما را می بینند و با شما آشنا می شوند و همچنین می توانید از طریق پنل، صفحه خود را مدیریت کنین و آمار بازدید صفحه خودتان را مشاهده کنید

میخواهید مجموعه ثبت کنید؟

از طریق فرم زیر و تنها با چند کلیک می توانید مجموعه خود را ثبت کنید.

ورود اعضا

اگر حساب کاربری دارید می توانید با وارد کردن آن در فیلد زیر وارد شوید و از امکانات بی نظیر کجاخوبه استفاده کنید.
درصورتی که حساب کاربری ندارید از لینک زیر بسازید

فراموشی رمز عبور

چشیدن طعم احساسات با جلی‌بلی های جدید

اشتراک گزاری متفرقه نویسنده : کجاخوبه 2018-03-18

بسته‌های احساسات جلی‌بلی روز شما را می‌سازند. شادی، غم، عصبانیت، عشق، بازیگوشی و خلاصه هر حسی که داشته باشید فرقی ندارد. در بسته‌های احساسات جلی‌بلی برای همه نوع احساسات شما یک جلی بلی خوشمزه وجود دارد. بهترین طعم‌های جلی‌بلی با احساسات مختلف ترکیب شده‌اند و در نهایت به جای استفاده از لوگوی این برند با اموجی‌های مخصوص تزیین شده‌اند تا نشان‌دهنده حس مربوط به آن باشند.

بسته‌های احساسات جلی‌بلی

بسته‌های احساسی خوشمزه جلی‌بلی در هر موقعیتی به طرفداران آب‌نبات راه جدیدی برای تخلیه احساساتشان می‌دهند. به گفته این کمپانی اموجی‌ها بهترین راه برای نشان دادن احساسات در شبکه‌های اجتماعی، ایمیل‌ها و … هستند. به همین سبب این کمپانی درصدد استفاده از این اموجی‌های دوست‌داشتنی برای بسته‌های احساسات برآمده است. ۵ طعم جدید بسته‌های ترکیبی جلی بلی عبارتند از:

شادی مانند لیموی تازه در یک روز آفتابی می‌ماند و زردرنگ است. بازیگوشی طعم سیب ترش را دارد و به رنگ سبز روشن است. بدخلقی با مزه دارچین تند نمایان می‌شود. ناراحتی با طعم بلوبری عجین می‌شود. و عشق که با طعم آدامس بادکنکی و با رنگ صورتی خود، شما را به اوج آسمان می‌برد.

ارسال نظرگذاشتن نظر

لطفا برای ارسال نظر وارد شوید
نظرات نظرات کاربران(1)
2018-04-10 12-38-31
👌
لایک
آخرین پست هاآخرین پست ها
پربحث ترینپربحث ترین اخبار