سوال

چه مجموعه هایی ثبت کنیم؟

اگر شما مدیر یکی از مجموعه های مرتبط با غذا هستید می توانید مجموعه خود را در کجاخوبه ثبت کنید

مزایا

مزایای ثبت مجموعه:

با ثبت مجموعه خود در کجاخوبه، کاربران زیادی صفحه شما را می بینند و با شما آشنا می شوند و همچنین می توانید از طریق پنل، صفحه خود را مدیریت کنین و آمار بازدید صفحه خودتان را مشاهده کنید

میخواهید مجموعه ثبت کنید؟

از طریق فرم زیر و تنها با چند کلیک می توانید مجموعه خود را ثبت کنید.

ورود اعضا

اگر حساب کاربری دارید می توانید با وارد کردن آن در فیلد زیر وارد شوید و از امکانات بی نظیر کجاخوبه استفاده کنید.
درصورتی که حساب کاربری ندارید از لینک زیر بسازید

فراموشی رمز عبور

یک کافی شاپ خوب چه ویژگی هایی دارد؟

اشتراک گزاری متفرقه نویسنده : کجاخوبه؟! 2019-09-14

یک کافی شاپ خوب علاوه بر بهترین تجهیزات کافه نیاز به رعایت اصول این کار دارد. اصولی که به شما  کمک می کند تا مشتری دید بهتری نسبت به کافه و خدمات آن پیدا کند در این مقاله با ما همراه باشید تا چه در مقام یک مشتری و چه در مقام کافه دار با این اصول آشنا شوید. 

کیفیت قهوه
اولین فاکتور برای یک کافی شاپ ایده آل و مشهور قهوه ی تازه و درجه یک می باشد و همچنین توانایی بالا برای درست کردن قهوه که نقش بسزایی در طعم و مزه آن دارد و سرو آن به بهترین شکل . 

نوشیدنی ویژه کافی شاپ
چه شما صاحب یک برند باشید و چه نمایندگی یک برند مشتریان کافی شاپ از اینکه شما یک نوشیدنی مخصوص هیجان انگیز داشته باشید بسیار به وجد می آیند و شما را با آن نوشیدنی خاص می شناسند. 

قیمت های مناسب
درست است که کیفیت بالا خدمات بهمراه قیمت کم خواسته ی مشتریان است، اما همیشه در نظر داشته باشید که در مقابل خدمات با کیفیت بالا مشتری به پرداخت هزینه بیشتر رضایت خواهد داد.

دکوراسیون جالب
فضای کافی شاپ شما باید به گونه ای باشد که شما را از دیگران متمایز کند. درست است که دیزاین فضا تا حدی سلیقه ای است اما دکوراسیون باید بیانگر سطح کیفی خدمات شما باشد و همچنین مشتری را برای هزینه کردن آماده کند.
 
منوی سفارش بی نظیر
همه ی مشتریانی که به کافی شاپ می آیند قصد نوشیدن قهوه ندارند بنابراین باید نوشیدنی های دیگری که بر پایه ی قهوه نباشند و همچنین کیک و شیرینی را در منوی خود قرار دهید و برای انتخاب راحت تر مشتری بهتر است که ترکیبات هر گزینه را در منو ذکر کنید. 

مبلمان راحتی
مشتریان شما دوست دارند روی مبلمان راحتی که شما برایشان فراهم کرده اید لم بدهند و ساعت ها وب گردی کنند، کتاب بخوانند و بهترین نوشیدنی ها را بنوشند این کار باعث می شود که آنها روزانه علاقمند به وقت گذرانی در کافه شما بشوند.

 اینترنت رایگان
امروزه تکنولوژی عضو جدایی ناپذیر انسان ها و همینطور مشتریان شماست. اینترنت رایگان عضو تکمیل کننده ی یک کافی شاپ خوب است در واقع هر چه سرعت  اینترنت بالاتر باشد مشتری تایم بیشتری در کافه ی شما می ماند و سفارش بیشتری می دهد.

ارسال نظرگذاشتن نظر

لطفا برای ارسال نظر وارد شوید
نظرات نظرات کاربران(0)
آخرین پست هاآخرین پست ها
پربحث ترینپربحث ترین اخبار