کجاخوبه؟! |مدیر مجموعه ها
سوال

چه مجموعه هایی ثبت کنیم؟

اگر شما مدیر یکی از مجموعه های مرتبط با غذا هستید می توانید مجموعه خود را در کجاخوبه ثبت کنید

مزایا

مزایای ثبت مجموعه:

با ثبت مجموعه خود در کجاخوبه، کاربران زیادی صفحه شما را می بینند و با شما آشنا می شوند و همچنین می توانید از طریق پنل، صفحه خود را مدیریت کنین و آمار بازدید صفحه خودتان را مشاهده کنید

میخواهید مجموعه ثبت کنید؟

از طریق فرم زیر و تنها با چند کلیک می توانید مجموعه خود را ثبت کنید.

ورود اعضا

اگر حساب کاربری دارید می توانید با وارد کردن آن در فیلد زیر وارد شوید و از امکانات بی نظیر کجاخوبه استفاده کنید.
درصورتی که حساب کاربری ندارید از لینک زیر بسازید

فراموشی رمز عبور
صفحه اصلی مدیر هستم

مدیر مجموعه هستم و قصد ثبت مجموعه خود را دارم

ثبت مجموعه

1

همه چیز در دستان شما، پنل کامل مدیریت مجموعه در کجاخوبه برای ارتباط موثر با مشتریانتان

2

کاربران ما، مشتریان آینده شما هستند، نظراتشان را بشنوید!

3

به جمع مجموعه های تایید شده بپیوندید، یعنی اعتماد کاربران به خود حقیقی شما

4

ارسال خبر، مشاهده آمار بازدید و قابلیت های بیشتر تنها با ثبت مجموعه خود در کجاخوبه

ورود به پنل مدیریت

درصورتی که مدیر مجموعه هستید و مجموعه خود را در سایت ثبت کرده اید از قسمت زیر وارد شوید
تبلیغات

چرا تبلیغات در کجاخوبه؟

وب سایت کجاخوبه همواره با رعایت استانداردهای خود برای تبلیغات تلاش نموده تا مجموعه های برتر را به کاربران معرفی کند، اعتمادی که کاربران کجاخوبه به این پلتفرم گسترده دارند نیز از دیگر مزایای تبلیغات در کجاخوبه میباشد، در پی فعالیت های گذشته کجاخوبه و بررسی نتایج آنها اکنون بر این باوریم که تبلیغات در کجاخوبه بسیار موثر تر از هر پلتفرم دیگری برای رشد، شروع و افزایش مشتری مجموعه های غذایی و تفریحی میباشد. کجاخوبه علاوه بر تبلیغات در محیط اپلیکیشن و وبسایت به کاربران خود در سایر شبکه های اجتماعی نیز تبلیغ شمارا نشان خواهد داد. افزایش ارتباط کاربران با محتوای شما و تبدیل آنها به مشتری ثابت از اهداف اصلی ما درتبلیغات است.
تبلیغات
شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی امروزه نقش بزرگی از جامعه را در بر گرفته اند و مردم بیش از انکه در خیابان ها باشند در شبکه های اجتماعی اوقاتشان را سپری میکنند، همچنین شبکه های اجتماعی بر اساس الگوریتم و مبنای خاصی تشکیل شده اند که برای دیده شدن و مطرح شدن در آن باید از پارامتر ها و بافت های تولید محتوای خاصی پیروی کرد، کجاخوبه با تشکیل یک تیم حرفه ای از گرافیست ها و کارشناسان تولید محتوا و شبکه های اجتماعی امروزه این تضمین را به شما میدهد که بتوانید بیش از پیش در شبکه های اجتماعی بدرخشید و با مشتریان وفادار خود در ارتباط باشید.
طراحی اپلیکیشن و وب سایت اختصاصی

طراحی اپلیکیشن و وب سایت اختصاصی

ساخت برند و ایجاد اعتبار بین مشتریان و همکاران همیشه با داشتن پلتفرمی شخصی آسان تر بوده است، تیم کجاخوبه با ایجاد فضایی برای درخشش شما در دنیای وسیع اینترنت و دریای بی کران اپلیکیشن های گوشی به شما این امکان را میدهد تا مشتریان شما از هر نقطه از این کره خاکی بتوانند با شما در ارتباط باشند و از امکانات وب سایت و اپلیکیشن شما استفاده کنند، با کجاخوبه از تکنولوژی دور نمانید..
طراحی اپلیکیشن و وب سایت اختصاصی
عکاسی حرفه ای

عکاسی حرفه ای

زیبایی بخش بزرگی از زندگی ما انسان هاست، به گفته بزرگی، "ما با چشمان خود غذا میخوریم"، تیم کجاخوبه با استفاده از عکاسان حرفه ای و با تجربه به شما این امکان را میدهد تا از غذاها و سفارشات خود تصویری زیبا خلق کنید تا بتوانید تبلیغاتی هر چه موثر تر نسبت به سایر مجموعه ها و رقبا داشته باشید و بتوانید طعم غذای خود را به مشتریان خود نشان دهید.
طراحی گرافیک حرفه ای

طراحی گرافیک حرفه ای

یک مجموعه غذای حرفه ای باید از یک هویت بصری بسیار زیبایی استفاده کند،تیم کجاخوبه با فراهم کردن این امکان که طرح های قابل استفاده در مجموعه شما اعم از : منو، لوگو، بنر های تبلیغاتی و ... را با بالاترین کیفیت طراحی و چاپ کند، داشتن یک مجموعه با گرافیک زیبا به افزایش فروش شما در بازار کمک فراوانی میکند.
طراحی گرافیک حرفه ای