سوال

چه مجموعه هایی ثبت کنیم؟

اگر شما مدیر یکی از مجموعه های مرتبط با غذا هستید می توانید مجموعه خود را در کجاخوبه ثبت کنید

مزایا

مزایای ثبت مجموعه:

با ثبت مجموعه خود در کجاخوبه، کاربران زیادی صفحه شما را می بینند و با شما آشنا می شوند و همچنین می توانید از طریق پنل، صفحه خود را مدیریت کنین و آمار بازدید صفحه خودتان را مشاهده کنید

میخواهید مجموعه ثبت کنید؟

از طریق فرم زیر و تنها با چند کلیک می توانید مجموعه خود را ثبت کنید.

ورود اعضا

اگر حساب کاربری دارید می توانید با وارد کردن آن در فیلد زیر وارد شوید و از امکانات بی نظیر کجاخوبه استفاده کنید.
درصورتی که حساب کاربری ندارید از لینک زیر بسازید

فراموشی رمز عبور

رستوران دهکده شاندیز

امتیاز امتیاز امتیاز امتیاز امتیاز
نوع: غذای ایرانی

0 گزارش

1 دنبال کننده

آدرس جاده شاندیز - مقابل ورزشگاه ثامن
تلفن 05135414964
ساعت کاری نامشخص
بروزرسانی بروزرسانی اطلاعات در
ظرفیت 200 نفر
عکس عکس های مجموعه
توضیحات توضیحات مجموعه

شاندیز صفدری نگین خراسان


منطقه ییلاقی شاندیز در گذشته های دور آن چنان که تاریخ این خطه از کشور عزیزمان نشان می دهد ، تفرجگاه و شکارگاه امیران و شاهزادگان بوده است و اکنون نیز تفرجگاه مردم مشهد و مسافران ی است که به استان سفر می کنند ، معروف بودن این منطقه ییلاقی در کنار آب و هوای لطیف و مطبوعش به غداهای لذیذ و خاص است. معروف ترین غذای این منطقه که به جرات می توان گفت تنها مختص به شاندیز بوده و بعد ها به سایر نقاط کشور رخنه کرده ( شیشلیک شاندیز ) است.


درباره تاریخچه این غذا می گویند : روزی حاج علی صفدری یکی از ساکنین قدیمی این منطقه به هنگام بازگشت از شهر مشهد به شاندیز هرچه منتظر می ماند نمی تواند وسیله نقلیه پیدا کند . این اتفاق باعث می شود این نانوای ساده که نسل اندر نسل در شاندیز به مردم خدمت می کرده به این فکر می افتد تا کاری کند تا مردم مشهد و شهر های اطراف تمایل بیشتری برای سفر به شاندیز را داشته باشند در اولین فرصت اقدام به تاسیس کبابی و  چایخانه در شاندیز می کند و با تلاش خود و همسر دلسوزش برای اولین بار شیشلیک شاندیز را به عنوان یک غذای لذیذ معرفی می کند .


حاج علی صفدری با پشتکار خود و خانواده اش توانست اولین کبابی شاندیز را راه اندازی نماید .نان سنتی در کنار شیشلیک شاندیز که در مدت کمی شهرتی در میان مردم مشهد و شهر های ایران پیدا می کند . جمعیت زیادی را به شاندیز می کشاند و نام حاج علی صفدری به عنوان پدر شیشلیک ایران را که تا قبل از این اتفاق یک نانوای ساده و اصیل شاندیز بود ، سر زبان ها می اندازد. محمد صفدری پسر حاج علی ، می گویند : پدرشان از 50 سال پیش شبانه روز تلاش می کرد تا نام شاندیز را همچنان بر سر زبان های مسافران و مردم مشهد نگاه دارد. این اقدام باعث و پشتکار باعث شد رستوران های زیادی در منطقه شاندیز راه اندازی شود ، تا این که محمد صفدری با تلاش های فراوان و تحمل سختی های و پشتکار در سال 75 اولین شعبه شاندیز را در جزیره زیبای کیش به نام رستوران شاندیز صفدری کیش تاسیس کرد که هم اکنون نیز بهترین رستوران جزیره مرجانی کیش به شمار می آید.

اخبار اخبار اختصاصی مجموعه
امکانات

امکانات مجموعه

اینترنت بی سیم

اینترنت بی سیم
رایگان

پیک

پیک
ندارد

صبحانه

صبحانه
ندارد

جای پارک

پارکینگ
پارکینگ اختصاصی

سالادبار

سالادبار
ندارد

محل بازی کودکان

محل بازی کودکان
ندارد

شبانه روزی

شبانه روزی
نیست

حق سرویس

حق سرویس
0%
لطفا برای ارسال گزارش وارد شوید
گزارش ارسال گزارش / نظر / عکس
ارسال گزارش
ارسال عکس ارسال عکس
اسم مجموعه دهکده شاندیز
امتیاز امتیاز
line
گزارش گزارش های کاربران (0)
هنوز گزارشی ارسال نشده است